OFERTA

Dachów, dociepleń i elewacji, usług budowlanych

Rozumiejąc potrzeby naszych kleintów starammy sie ciągle udoskonalać naszą ofertę o nowe metody i sposoby wykonywania remontów i usług budowlanych

Przedstawiamy Państwu ofertę kompleksowych usług remontowo budowlanych zaczynając od budowy domu od podstaw przez konstrukcje dachu, wykonanie docieplenia i elewacji, zabudowy gipsowo-kartonowe, montaż okien i drzwi, wykonanie tynków wewnętrznych, wykonanie wylewek miksokretem aż po sprzątanie budynku oraz terenu po budwie oraz wiele innych.

W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Mamy nadzieję, iż nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie.

Jesteśmy firmą z dużym stażem w branży remontowo budowlanej, znamy potrzeby naszych klientów i jesteśmy gotowi sprostać nawet tym najbardziej wymagającym zleceniom. Wysoki standart wykonywanych przez nas usług zapewnia Państwu dobre zaplecze techniczne, oraz wysokie kwalifikacje naszego zespołu.

Usługi budowlane, dachy, elewacje i docieplenia wykonujemy na terenie Warszawy oraz południowych powiatów. Głównie wykonujemy elewacje i docieplenia w Pruszkowie oraz Grodzisku Mazowieckim.

KONTAKT

Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

Zadzwoń - odpowiemy na Twoje pytania

Jan Cichy
Telefon: 508 780 385
E-mail: biuro@dde.waw.pl

 

CENNIK

Usług budowlanych w DDE

Informacje dotyczące ceny usług udzielamy po oględzinach budowy lub zapoznaniu się z projektem. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się z nami

 

 
 
STRONA GŁÓWNA | O NAS | OFERTA | KONTAKT         Copyrights © DDE Jan Cichy
Projekt i wykonanie strony internetowej: Webstorm