Elewacje i docieplenia

m.in. na terenie Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego

Odnawiamy stare elewacje, ocieplamy styropianem lub wełną mineralną w zależności od państwa życzenia.                    Kładziemy różnego rodzaju płytki elewacyjne, elementy wykończenia drewnem, podbitk dachu, parapety zewnętrzne (ceramika jak i blacha)

Wyprawa elewacj może byc gładka (pod malowanie) lub tynkiem strukturalnym (np. baranek).                            Rozróżniamy trzy główne rodzaje wyprawy ścian: akrylowe, silikatowe i silikonowe. Akryle - stosuje się tylko i wyłącznie na styropian, ponieważ nie odduchają tak jak i styropian. Silikaty (minerały) - można stosować na styropianie jak i na wełnie mineralnej, są bardzo trwałe i dobrze oddychają. Silikony - można stosować na styropianie jak i na wełnie mineralnej, są bardzo trwałe i odporne na glony (stosuje się je w pobliżu stawów, jezior, rzek).   

Wykonane przez nas elewacje i docieplenia zachowują swój wygląd i właściwości przez bardzo długi czas. Wszystkie prace wykonujemy według projektu i oczekiwań klienta.

Elewacje PiastówElewacje Warszawa Elewacje drewniane PruszkówElewacje z kamienia PruszkówElewacje z kamienia Grodzisk Maz.Płytki elewacyjne Grodzisk Maz.Płytki elewacyjne PruszkówDocieplenia WarszawaDocieplenia Grodzisk MazowieckiElewacje drewniane Grodzisk Maz.Docieplenia  Grodzisk Maz.Docieplenia WarszawaDocieplenia PiasecznoElewacje PiasecznoDocieplenia  BabiceDocieplenia  PiastówElewacje BabiceElewacje MilanówekPergole Grodzisk Maz.Dcieplenia  BłonieElewacje BłonieDocieplenia ŁomiankiElewacje ŁomiankiDocieplenia BłonieElewacje PiasecznoElewacje BłonieDocieplenie Błonie Elewacje ŁomiankiDocieplenia ŁomiankiDocieplenia RaszynElewacje RaszynElewacjie Radziejowice Docieplenia RadziejowiceElewacje Radziejowce

KONTAKT

Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

Zadzwoń - odpowiemy na Twoje pytania

Jan Cichy
Telefon: 508 780 385
E-mail: biuro@dde.waw.pl

 

MENU

Oferta firmy DDE

 

KONTAKT

Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

Zadzwoń - odpowiemy na Twoje pytania

Jan Cichy
Telefon: 508 780 385
E-mail: biuro@dde.waw.pl

 
 
STRONA GŁÓWNA | O NAS | OFERTA | KONTAKT         Copyrights © DDE Jan Cichy
Projekt i wykonanie strony internetowej: Webstorm